Kur Qiva Mamin

Isha gati për t’u derdhur, por e prita Ragipin. Anonymous // February 19, 2016 at 6:20 PM. “Artistët” që prej më shumë se një viti mbrojnë shembjen e Teatrit Kombëtar, në vend të të cilit do të ndërtohet një i ri, kanë prezantuar një shfaqje sot, në oborrin e Teatrit. Shokuese! Vella e moter filmohen duke kryer seks, Dy te rinj nga Britania e Madhe, Richard Finlayson (21 vjec) dhe motra e tij, Kirsty (18 vjec) u arrestuan, pasi u filmuan nga nje kamera sigurie nderkohe qe kryenin marredhenie seksuale ne ashensorin e nje stacioni treni ne Skoci. po i pate te shemtuara ti qi lopshi nderkohe qe ti masurbahesh duke me par mua qe te qij femrat e familjes dhe duke pare njekohesisht edhe foton e Salehut. por u zgjua dhe erdh te me folte. Kishte ardhur dita per te nderruar shtepine e kishim sajuar se ku do merja nje hyrje ne nje vend te qete plot me gjelberim the ne front te shtepise nje park i madh ku mund te kaloje kohen e lire. Si e qiva motren e shokut deshiroja te vazhdoja te studjoja ne prishtin. i thash plakes aman m ler 2 min mer e plakun sa ti bie cik me dor Mir mor tha , po deshe ndihm mamin e ke ktu ;)) Bob Ndertuesi. Nje dit kur orarin e kursit e kishim 2me3 dhe qe shpesh e nderronim shkova ne oren 3 sikur e dija qe e kishim 3me kater dhe shkova icik me vones rreth ores 3e15 dhe i trokita deres sa i themi 1 fjale dhe hyra direktdhe shof qe sihste kush tek dhoma dhe therras o zyshe o zyshe erdhi direkt kishte qen duket gatuar dhe me th po pse tashi ti ne. Ai uli kembet dhe kari im i doli nga bytha. Kur mua nuk ma kojke hiq, ama bash hiq, burri më vinte në shtëpi, edhe atë krejt duart e nxira, ndonjëherë edhe fytyrën, se për rrobat as që mos të flasë. sjam lezbejke por vibratori me te vertet ishte shume shume i kendshem. Pristatymas Vilniuje nemokamas. Kur qiva mamin. historia ime ka ndodhur 2 vjet me par kur isha i fejuar. Mjafton kaq dhe burri kupton qe eshte kthyer serish beqar! Seksi me kafshe Seksi me kafshet eshte i lejuar per burrat ne Washington, per aq kohe sa kafsha peshon me shume se 40 paund. Ai qiva mamin. Ni djal 23 vjet nga drenica ja ban babes vet ,bab ami 100 euro se po shkoj me qi npuf edhe baba i vet ja jep ,kur del ne koridor e zatet gjyshen e vet edhe ja bon po shkoj me qi me pare ,sgyshja ja bon qim mu ami veq gjysen ,ky i hyp kar gjyshes edhe kthehet mrena baba ja bon a ke a ,ky i thot jo e qiva gjyshen ,baba bertet pse ,ky thot hajt. E qiva shoqen e motres qe ajo eshte aty hina ne kuzhin hangra diqka edhe po shkoj ne dhom teme edhe pe sho ata ne net kishte hi PC ,edhe une kur e pash u habita. hey itsujesa March 28, 2017 at 7:17 AM. Kur vellai yt e kupton se po i vjen serish sperma ma heq nga goja sepse kerkon te ma derdhi ne anus por > aty je ti akoma qe po pompon keshtu qe vellai pushon se prekuri penisin e tij dhe fillon te me godasi me shpulla ne faqe. menjeher kam fillu te deperdoj ne vrimen e saj te ngusht njeher pak me ngadal e psataj me nje ritem qe as vet se di se si mundesha aq shpejt, e qiva ne bith edhe per nje koh ajo kishte ulur koken posht ne krevat duke e nxjerr nje form te mrekullushme te bithve te saj e qiva ashtu teri sa ajo perseri perjetoj orgazem edhe un isha nu kulmin tim i. Humor Shqip Ishte njeri, ngel pa pare edhe niset me gjet pune ne Greqi. Ndërkohë, nëse pjesëmarrësit ndihen të trishtuar, ata kishin më shumë të ngjarë të bashkëvepronin më vonë me miqtë dhe familjen. Bukurine ma ka fal natyra. Fill masi ropt ti qiva, u ula ktu me shkru, tha Cyanide pe shan kto, pe shan ata, Cyanide ta han mamin, bone fole ti per to, Nuk osht mir me honger mut per dikon qe ta din shpin, Qa kari don me bo me thik, kur ta nxjerr dikush alltin, Ta shti ngoj per do sene qe i ke thon ne kong, Menova qe ke burri fort shurra pot shkon naper kam,. Flinte gjithmone me mamin dhe nuk ishte mesuar te flere pa te keshtu qe Mami i lutet qe ta mbaje Benin afer Mesuese dhe te flere me te vetem se beni ka nje problem i thote mami mesueses. kur me foli nuk mund. Nje dit mami kish dale ne pazar dhe kish harru tel. Shpesh, gruaja kur do te kete marredhenie me nje burre tjeter mund te mos i jap asnje shpjegim burrit te saj, por thjesht t'i nxjerre gjerat e tij jashte baneses. Kur dulen dhe e leshun shtepin u gezova dhe e mire prisja at bukuroshen time. Ajo qe me tha heren e fundit kunata nje dite u be realitet. Rrefime27 shtator 2018 Me 40 femra burri ka lidhje intime, kete e zbulova permes telefonit te tij dhe kur i thash per kto…! Une Jetoj me Burr dhe 2 Femi qe Vite jemi te Martuar, Burri im qe prej ne fillim te Marteses Ton me ka Tradhtuar, ne at kohe kur e kam marr Vesh une kam kan ne fund te shtatzanies te femies se pare kshtu qe thojsha qe mos te ndahem se ndoshta ka Gabuar. historia ime fillon ne autobus. ajo mur me pi une mora me hanger. Tju tregoj edhe un historin time,se si qiva motren e nuses me djenin e saj. Kur me puthi, une ndjeva shi-jen e lëngjeve te mia dhe për një moment u dridha. Zakonisht takohesha me të gjatë kohës kur vajza jonë 12 vjeçare ishte në shkollë, e burri në punë. Ai qiva mamin. Por me sa duket ti nuk pjerdh shume per ata,se t'a ka mare mendjen miku i Zeni sypeskaqenit. ju lutem me thoni se jam ne shqetesim dhe me thoni […]. i thash plakes aman m ler 2 min mer e plakun sa ti bie cik me dor Mir mor tha , po deshe ndihm mamin e ke ktu ;)) Bob Ndertuesi. Mjafton kaq dhe burri kupton qe eshte kthyer serish beqar! Seksi me kafshe Seksi me kafshet eshte i lejuar per burrat ne Washington, per aq kohe sa kafsha peshon me shume se 40 paund. Teksti dhe videoklipi i kenges Fara E Rap'it nga Gold Ag, Gold-Ag, Goldag, Golld Ag, Gol Ag, Goldi Ag, Goold Ag, Night Rappers, Arian Agushi. Un jam 23 vjec dhe jam nga TiranaMotra ime eshte 29 vjece nje goxha vajze me fakultet dhe me nje pune shum te mire. Ndërkohë, nëse pjesëmarrësit ndihen të trishtuar, ata kishin më shumë të ngjarë të bashkëvepronin më vonë me miqtë dhe familjen. o fisqir portalesh. Se di nga na erdhi gjithë ai zjarr por kur doëm për kafe, ngelëm pa fjalë vetëm më tha tani po që e kuptova se pse ke kaq shumë femra dhe janë të dashuruara marrëzisht pas teje. Ndodhi… Ndodhi një mëkat. Isha une dhe goca e xhaxhit me te vegjel. Rrefime27 shtator 2018 Me 40 femra burri ka lidhje intime, kete e zbulova permes telefonit te tij dhe kur i thash per kto…! Une Jetoj me Burr dhe 2 Femi qe Vite jemi te Martuar, Burri im qe prej ne fillim te Marteses Ton me ka Tradhtuar, ne at kohe kur e kam marr Vesh une kam kan ne fund te shtatzanies te femies se pare kshtu qe thojsha qe mos te ndahem se ndoshta ka Gabuar. Ajo ka 'zënë' diellin gjatë një pushimi në Mykonos. eshte shume e veshtire te jesh vellai i madh i shtepise dhe te zbulosh qe e ke vellain gay. Ni djal 23 vjet nga drenica ja ban babes vet ,bab ami 100 euro se po shkoj me qi npuf edhe baba i vet ja jep ,kur del ne koridor e zatet gjyshen e vet edhe ja bon po shkoj me qi me pare ,sgyshja ja bon qim mu ami veq gjysen ,ky i hyp kar gjyshes edhe kthehet mrena baba ja bon a ke a ,ky i thot jo e qiva gjyshen ,baba bertet pse ,ky thot hajt. Ne u rritëm në familje të veçanta, sepse prindërit u ndanë kur isha ende fëmijë. Re: BarcaletaNga te gjitha llojet jane te lejushme!! Do niseshe Klasa per piknik ne mal mirepo Beni kishte nje problem te vogel. UNE; ska gje,,,, dolem neper qytet edhe hinem me ni qafit spo di qysh mi thon fast food zdi nuk e kom pa ,asaj i pelqejti edhe hinem. Sme mungon asgje. Kur qiva mamin. Humor Shqip Ishte njeri, ngel pa pare edhe niset me gjet pune ne Greqi. une si cdo dit dhe ta dite u nisa per ne shkoll kur hya te oborri i shkolles shoku imi i ngusht me afrohet dhe me thot oh si qenke bere sot shuum e bukur une ja kthej flm per komplimentin aj me thot vetem kaq ,dhe filluam te bisedonim ishte ora e pare e mesimit shoku ime me luti qe at dit te rrija me te pasi do i ndihmoja ne detyrat une me te. hey itsujesa March 28, 2017 at 7:17 AM. uuffffff më. si ikem ne dhome me zi mpritej me e bo me nusen kur filluam ajo spriti dot e ju ngul karit tim, ne ate cast erdhen te. Lali kur qiva motren tate i thash se jam rilindas,se keshtu e kishin pallu edhe te tjeret,por edhe Mami jot u pallonte po ti thoje se je rilindas,se e kishte porosi nga partia,megjithese me leke ja jepte edhe jevgjitve. Sekreti i familjes time qe une e ruaj me tim vella eshte qe im vella eshte gay dhe per me teper me hiv. Kur me puthi, une ndjeva shien e lëngjeve te mia dhe për një moment u dridha. Mjafton kaq dhe burri kupton qe eshte kthyer serish beqar! Seksi me kafshe Seksi me kafshet eshte i lejuar per burrat ne Washington, per aq kohe sa kafsha peshon me shume se 40 paund. 17 Prill 2019 Ai thuhet se ka tentuar te vrase veten kur iu kerkua te breakingnews7. Kur isha 14 vjeçe, pas vdekjes së babait, jetova në shtëpinë e gjyshes me mamin, motrën, tezen, dajën dhe djalin e tij. Marre nje guxim te shkruaj kete leter,per babain tim,sot jam 21-22 vjece, dhe per here te pare e permend kete emer, cdo njeri mund te me perbuzte e te me thoshte je e pa shpirt por jo jam dhe une dhe jane arsyet e mia qe vec zemra dhe mendja ime i di, ato s'i di as mami edhe pse eshte gjysma ime eshte pjesa ime qe me ploteson te teren,prandaj askush s'mund te me paragjykoje. Ti me ne fund shkarkon duke uleritur spermen tende ne zorren time. Kur praf i shpetoj goja dhe femra jote tha sh e beshne eshte tlodh po po i thashe me lodh e me knaq, erdhen gocat biseda u be me hot u kapen le bananja sa ju pelqen sa sju pelqen,me sa duket cifti e kishte organizuar mir lojen. lajmin qe ishte gay e kam marre para nja tre vitesh kur rastesisht kishte lene fb hapur dhe i lexova mesazhet. Nje dit kur orarin e kursit e kishim 2me3 dhe qe shpesh e nderronim shkova ne oren 3 sikur e dija qe e kishim 3me kater dhe shkova icik me vones rreth ores 3e15 dhe i trokita deres sa i themi 1 fjale dhe hyra direktdhe shof qe sihste kush tek dhoma dhe therras o zyshe o zyshe erdhi direkt kishte qen duket gatuar dhe me th po pse tashi ti ne. ne mengjes kur pimja me kishte dale e urreja Miriamin dhe veten per kete gje. Ajo qe me tha heren e fundit kunata nje dite u be realitet. Kishte ardhur dita per te nderruar shtepine e kishim sajuar se ku do merja nje hyrje ne nje vend te qete plot me gjelberim the ne front te shtepise nje park i madh ku mund te kaloje kohen e lire. DHUNIM NGA DJALI I MIGJES. Dhe kur dola nga banjo dola në korridor dhe mandej shkova në dhomen e ditës dhe ai ishte aty duke shikuar futboll në televizor dhe kur hyra disi u shtanga e tëra dhe ai po më shikonte dhe dola jashtë duke mbuluar gjinjtë e mi dhe i thash thash më zë të lartë të lutem bjeri rrobat e mija në banjo. hey itsujesa March 28, 2017 at 7:17 AM. O zot! Në atë kohë fillojë të masturbohem me gishta dhe prishem në një kohë me ta. mamin e kam 43 vjece por askush sja jep aq vite , esht super seksi , me bythe dh gjokse shum te medha , dhe trupin e ka pak te ngjeshur, me terbonte fare kur e shihja me fustan ose me strece te ngushta qe i tregonin formen e pidhit dhe te bythve. Gjithçka filloi kur unë isha 17 vjeç. 10 ditë pa mamin nga Alessandro Genovesi Regjia: Alessandro Genovesi Me: Fabio De Luigi, Valentina Lodovini, Angelica Elli, Bianca Usai, Matteo Castellucci Komedi - Itali, 2019, kohëzgjatja 94 min. se po ja qiva mamin dhe po ja lash shtatzon ai nuk bo mo zo se ja qi prap un. Sme mungon asgje. Ai përsëri i ktheu këmbët e mia mbi çarçaf dhe përsëri me puthjet e tij filloi që ta gjente rrugën nëpër trupin itim deri te buzët e mia. Pristatymas Vilniuje nemokamas. Një grua pësoi keq pasi motra e saj 11 vjeçare e dëgjoi atë teksa bënte seks me të dashurinë e saj. Shfaqja, siç duket edhe nga video, ka edhe seks live, të cilin dy “artistët” e bëjnë në mes. Prita që ai te ngritej, që spermën e tij ta zbrazte ne gojën e Lidës. Un qe po ndaj me ju kete histori jam 30 vjece. motra e tina ishte e shtrir. Reply Delete. Dj Amar Music. Zakonisht takohesha me të gjatë kohës kur vajza jonë 12 vjeçare ishte në shkollë, e burri në punë. Histori Dashurie [ Te Verteta ] Une qe po ju shkruaj jam X. Si E Qiva Motren Ne Byth 2019. Kur me puthi, une ndjeva shi-jen e lëngjeve te mia dhe për një moment u dridha. 24 vjeçarja Natasha Rose Chenier ka rrëfyer se ka bërë seks me babain e saj pasi e kishte njohur kur ajo ishte 19 vjeçe. Se jom i urt pershkak e kreativ n'stil prap qat laps, fletore edhe 1 beat ill, 16 n'kosov plus 16 n'shok inatqort me shok dmth, kalon sa per tok. Por momenti shokues ishte kur fëmija i vogël tha “Babi lëndoi mamin”. pershendetje jam nga lushnja kam bere nje abort gati 5 muajshe kam kryer mardhenie ne dt 1 qershor 2013kam bere abortin kur duhet te me vijne menstruacionet. motra e tina ishte e shtrir. pershedetje per ju te gjithe lexues te kesaj faqeje,jam 23 vj,dua te ndaj me ju nje historine time vertet e pa haruar,para 3 vjetesh u vendosem ne tirane me familjen time babin mamin,jeta ime ndryshoj dhe isha shume e lumtur per kete,po ju trg pa humbur kohe reth vetes sime,kam trup te gjate elegante gjokse shume te bukur te pakten me thone kete te tjeret,sy te kalter biondine,e fytyre te. E qiva shoqen e motres qe ajo eshte aty hina ne kuzhin hangra diqka edhe po shkoj ne dhom teme edhe pe sho ata ne net kishte hi PC ,edhe une kur e pash u habita. Un jam 23 vjec dhe jam nga TiranaMotra ime eshte 29 vjece nje goxha vajze me fakultet dhe me nje pune shum te mire. Kur dulen dhe e leshun shtepin u gezova dhe e mire prisja at bukuroshen time. Un qe po ndaj me ju kete histori jam 30 vjece. 17 Prill 2019 Ai thuhet se ka tentuar te vrase veten kur iu kerkua te breakingnews7. Ai qiva mamin. Kur qiva mamin. Si E Qiva Motren Time 2017 Bj Seks Me Motrn Q 2019. si ikem ne dhome me zi mpritej me e bo me nusen kur filluam ajo spriti dot e ju ngul karit tim, ne ate cast erdhen te. O zot! Në atë kohë fillojë të masturbohem me gishta dhe prishem në një kohë me ta. Kanali 5 dhe ITAL Prej disjavesh nje djalosh shume i druajtur cdo mbremje shkonte per vizite tek nje vajze terheqese. "Jo e kam gjalle burrin me tha", dhe un i thashe "A e veme me bast me nje arke me birra?" 4. TV raidījums topošajiem un jaunajiem vecākiem, Dzemdību kursi, Nodarbības mammām ar bērniem, pasākumi, bērnu pieskatīšanas centrs. ah aha ah ah thoshte ciljeta masi e qiva mire. ajo mur me pi une mora me hanger. Kur dulen dhe e leshun shtepin u gezova dhe e mire prisja at bukuroshen time. Flinte gjithmone me mamin dhe nuk ishte mesuar te flere pa te keshtu qe Mami i lutet qe ta mbaje Benin afer Mesuese dhe te flere me te vetem se beni ka nje problem i thote mami mesueses. nje dit maji me mer e fejuara ne tel qete shkoj te ajo vete ri dy dit tek ajo kur u bera gati te nisesha me thot kunata e vogel do vi the une me ty se do shkoj te dentisti per te mbushur ne dhemb mir i thash mbas 10minutash me tha gati jam eja te shkojm rugus kur po zbrisnim pome beshe shura shko i them perpara sate bej pak ujet ajo qeshi. Kur vjen në Sarandë veri kyçin koqeve, se janë të mijat! - Shshsht! - i thashë duke e mbërthyer nga bythët, - nuk ma jep ajo mua piçkën, ajo është 20 vjeçe, unë 44, - duke e ngjeshur pas vetes dhe duke i ngjitur buzët me të sajat në një puthje të ndezur e të gjatë me gjuhë. te shkerdhefshin gjith femrat e fisit dhe te familjes o gej bardhi. Kada smo 2003. dola nga shpia dhe ai po me priste atje. e shajte ti fabin un ta qiva mamiinn shan shan shan shan e shan fabin krej mbledhen me pa une ty ta qi mamin E kom kuptu shume moti sa ma doni t'miren ! Gjiko Feloni punon kur ti flen. E lashë veten në dorë të ndjenjës, nuk i rezistoja dot ishte më e fortë se unë. Kur praf i shpetoj goja dhe femra jote tha sh e beshne eshte tlodh po po i thashe me lodh e me knaq, erdhen gocat biseda u be me hot u kapen le bananja sa ju pelqen sa sju pelqen,me sa duket cifti e kishte organizuar mir lojen. 2016 - Lexo. Si e qiva motren e shokut. Shokuese! Vella e moter filmohen duke kryer seks, Dy te rinj nga Britania e Madhe, Richard Finlayson (21 vjec) dhe motra e tij, Kirsty (18 vjec) u arrestuan, pasi u filmuan nga nje kamera sigurie nderkohe qe kryenin marredhenie seksuale ne ashensorin e nje stacioni treni ne Skoci. Ndodhi… Ndodhi një mëkat. Ai përsëri i ktheu këmbët e mia mbi çarçaf dhe përsëri Ime puthjet e tij filloi që ta gjente rrugën nëpër trupin itim deri te buzët e mia. Kur isha 18-vjeç vendosa ta kërkoja dhe ta takoja atë. 2 dit para kam kryer mardhenie dhe pas kesaj kam gjakderdhe a jane perioda apo kam ndonje problem. mamin e kam 43 vjece por askush sja jep aq vite , esht super seksi , me bythe dh gjokse shum te medha , dhe trupin e ka pak te ngjeshur, me terbonte fare kur e shihja me fustan ose me strece te ngushta qe i tregonin formen e pidhit dhe te bythve. kishte nje trup sexi. E qiva shoqen e motres qe ajo eshte aty hina ne kuzhin hangra diqka edhe po shkoj ne dhom teme edhe pe sho ata ne net kishte hi PC ,edhe une kur e pash u habita. Kur mbërritën në plazh morën një çadër me dy shezlongë dhe u akomoduan për disa minuta. por u zgjua dhe erdh te me folte. sjam lezbejke por vibratori me te vertet ishte shume shume i kendshem. Jam shum e pasur. U dalçin nga hundet gjak e vrere ato para qe po harxhoni. Bukurine ma ka fal natyra. o te shkerdhefsha motren e farefisin deri ne vdekje. Kur qiva mamin. o fisqir portalesh. Kjo ishte e gjitha diçka pa kuptim dhe vinte prej papjekurisë sonë. Dhe kur ishin të lumtur, kishin më shumë të ngjarë të dilnin jashtë dhe të kalonin kohën me të panjohurit ose pak të njohurit, dhe në këtë mënyrë ata e zvogëlonin lumturinë e tyre. 1 par tespih, edhe mamin ton me qi, se nuk ka n'nivel me mu kur un jom vokollum inatqort duhet me i shti n'akvarium, se po folin shum. 2 dit para kam kryer mardhenie dhe pas kesaj kam gjakderdhe a jane perioda apo kam ndonje problem. Letra 1Pershendetje Anabel Une jam nje vajze 17 vjec dhe kam plot dy vite qe di dicka qe lutem cdo nate mos ta dija Babi ie punon ne Itali dhe vjen na viziton shpeshhere Ka plot 17 vjet keshtu , qe kur kam lindur une Mendoj se mami im nuk ka ndjere kurre dicka per mashkullin qe une quaj baba Gjithmone e degjoja te fliste keq per te ngaqe ai shpesh here kur vinte dilte me shoqerine dhe vinte c. Më kap epshi kur dëgjojë vjerren që i thotë me pasion : më kënaqe mos ma nxirrë nga b…. Nuk kam komunikuar ende me mamin tim, Kur e qiva me tre - 1DSPHOTOGRAPHY. ah aha ah ah thoshte ciljeta masi e qiva mire. kur te futesh te ndre mjeda ktheu majtas te kongresi i lushnjes, pastaj direkt djathas eshte nje tunel ku do shofesh ca cuna qe rrin ul ne. Marre nje guxim te shkruaj kete leter,per babain tim,sot jam 21-22 vjece, dhe per here te pare e permend kete emer, cdo njeri mund te me perbuzte e te me thoshte je e pa shpirt por jo jam dhe une dhe jane arsyet e mia qe vec zemra dhe mendja ime i di, ato s'i di as mami edhe pse eshte gjysma ime eshte pjesa ime qe me ploteson te teren,prandaj askush s'mund te me paragjykoje. uuffffff më. motra e tina ishte e shtrir. Fill masi ropt ti qiva, u ula ktu me shkru, tha Cyanide pe shan kto, pe shan ata, Cyanide ta han mamin, bone fole ti per to, Nuk osht mir me honger mut per dikon qe ta din shpin, Qa kari don me bo me thik, kur ta nxjerr dikush alltin, Ta shti ngoj per do sene qe i ke thon ne kong, Menova qe ke burri fort shurra pot shkon naper kam,. dola nga shpia dhe ai po me priste atje. Erdh koha dhe dola per ta mar te nje shitore afer baneses se ishte. po i pate te shemtuara ti qi lopshi nderkohe qe ti masurbahesh duke me par mua qe te qij femrat e familjes dhe duke pare njekohesisht edhe foton e Salehut. Rrefime27 shtator 2018 Me 40 femra burri ka lidhje intime, kete e zbulova permes telefonit te tij dhe kur i thash per kto…! Une Jetoj me Burr dhe 2 Femi qe Vite jemi te Martuar, Burri im qe prej ne fillim te Marteses Ton me ka Tradhtuar, ne at kohe kur e kam marr Vesh une kam kan ne fund te shtatzanies te femies se pare kshtu qe thojsha qe mos te ndahem se ndoshta ka Gabuar. Unë i dëgjojë gjithmonë kur bejnë sekse, sepse ata flejnë në dhomën poshtë nesh, kur burri im nuk është në Tiranë dhe unë jam e vetme në krevat. Aja u gezu kur me pa ma dha nje puthje te amel ne goj dhe tha "Ecim se u merdhina" une ja ktheva "Ani ecim se dua te nxej" aja "Eh qata po e bres" Prej kalljes se e ndim u putjhem prap fell me gju!!. Jam shum e pasur. U dalçin nga hundet gjak e vrere ato para qe po harxhoni. Aaron, më pas u dha për adoptim nga babai i tij, dhe kishte një familje të re me mbiemër. Si e qiva motren e shokut deshiroja te vazhdoja te studjoja ne prishtin. o i degjeneruar qe te eksiton fakti qe te qij ne goj vajzen, motren, gocen, grun, mamin, tezen, e ca te kesh femra te bukura. Ai qiva mamin. mamin e kam 43 vjece por askush sja jep aq vite , esht super seksi , me bythe dh gjokse shum te medha , dhe trupin e ka pak te ngjeshur, me terbonte fare kur e shihja me fustan ose me strece te ngushta qe i tregonin formen e pidhit dhe te bythve. Nëntori është muaji i dembelëve. 1 par tespih, edhe mamin ton me qi, se nuk ka n'nivel me mu kur un jom vokollum inatqort duhet me i shti n'akvarium, se po folin shum. Në plazhin e Durrësit pikërisht në orët e drekës së djeshme, kur zona ka filluar të frekuentohet nga pushuesit, është ekzekutuar me çifte një 39 vjeçar, i cili më pas ka vdekur në spitalin e Durrësit. Kur mua nuk ma kojke hiq, ama bash hiq, burri më vinte në shtëpi, edhe atë krejt duart e nxira, ndonjëherë edhe fytyrën, se për rrobat as që mos të flasë. Si për sherr, kur unë isha e nxehtë dhe më nevojitej burri, ai ishte në rrugëtim me kamionin e tij autobot. Kur isha 14 vjeçe, pas vdekjes së babait, jetova në shtëpinë e gjyshes me mamin, motrën, tezen, dajën dhe djalin e tij. Ai qiva mamin. Diqka si kallash depertoj n'pancir si lloj japaci, 1 shot, 1 kill. Pershendetje staf i nderuar ! Pik spari deshta tju pershendes , se me te vertet ne kohen e lire hy ne faqen e juaj dhe lexoj pyetjet e personave me probleme te ndryshme dhe e shoh se kan marre ndihme nga ju , gje qe me beri te jau tregoj nje histori timen qe e mbaj brenda vetes 12 vite me radhe !. 17 Prill 2019 Ai thuhet se ka tentuar te vrase veten kur iu kerkua te shkruante nje dua te e tij dhe mandej ngadal me shume kujdes ma hupi virgjinitetin edhe në byth o timesharehelp. 17 Prill 2019 Ai thuhet se ka tentuar te vrase veten kur iu kerkua te breakingnews7. Shfaqja, siç duket edhe nga video, ka edhe seks live, të cilin dy “artistët” e bëjnë në mes. Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube. “Artistët” që prej më shumë se një viti mbrojnë shembjen e Teatrit Kombëtar, në vend të të cilit do të ndërtohet një i ri, kanë prezantuar një shfaqje sot, në oborrin e Teatrit. ajo mur me pi une mora me hanger. Nje dit kur orarin e kursit e kishim 2me3 dhe qe shpesh e nderronim shkova ne oren 3 sikur e dija qe e kishim 3me kater dhe shkova icik me vones rreth ores 3e15 dhe i trokita deres sa i themi 1 fjale dhe hyra direktdhe shof qe sihste kush tek dhoma dhe therras o zyshe o zyshe erdhi direkt kishte qen duket gatuar dhe me th po pse tashi ti ne. E gjeta shumë pranë zonës që banoja unë, ku jetonte me një partnere të re dhe kishte krijuar një familje me të. un ket vajz e kam njohur qysh moti dhe gjith. 24 vjeçarja Natasha Rose Chenier ka rrëfyer se ka bërë seks me babain e saj pasi e kishte njohur kur ajo ishte 19 vjeçe. Kur ai me ne fund e largoi fytyrën nga vrimëza ime e lëngëzuar, une u ndjeva tërësisht e shkatërruar. beme 2 dite plazh dhe ne darke e marin babin ne telefon dhe e njoftojne se kishte vdekur je i aferm dhe ikin babi me mamin. godine osnovali Lilly drogerije želeli smo samo jedno: da našim sugrađanima, komšijama učinimo dostupnom više o nama. DHUNIM NGA DJALI I MIGJES. I dërgova atij një letër ku i prezantova veten time, dhe pas pak ditësh ai vendosi të më takonte. 17 Prill 2019 Ai thuhet se ka tentuar te vrase veten kur iu kerkua te breakingnews7. o fisqir portalesh. jave ose tre muaj kali do i vinte ne shtepi vete se si e qysh sdinte me por 22. Isha nj dit kshtu n plazh me kta t shpis vk pash nja ca picka aty e vk mu be dras. Kur mbërritën në plazh morën një çadër me dy shezlongë dhe u akomoduan për disa minuta. Fill masi ropt ti qiva, u ula ktu me shkru, tha Cyanide pe shan kto, pe shan ata, Cyanide ta han mamin, bone fole ti per to, Nuk osht mir me honger mut per dikon qe ta din shpin, Qa kari don me bo me thik, kur ta nxjerr dikush alltin, Ta shti ngoj per do sene qe i ke thon ne kong, Menova qe ke burri fort shurra pot shkon naper kam,. a a a a a ja bonte ciljeta kur i rrasa karin ne vagine ma ka ate vaginen si grope pusete ja kom ca ja kom hap ja kom bo grop. Ishte koh e nxet diku 34 grad celzius un isha vetem ne shtepi duke shikuar televizon kur papritur ra zilja dola dhe pash V kojshiken te dera. Histori Dashurie [ Te Verteta ] Une qe po ju shkruaj jam X. E, kjo nuk ka ndodhur ne zonat e thella (sic jemi mesuar te degjojme ne te shumten e rasteve), por ne kryeqytet ku thuhet se rinia shqiptare eshte mjaft e emancipuar. Anonymous // February 19, 2016 at 6:20 PM. Jeta ime ka qënë plot episode lidhur me marrëdhëniet seksuale por, historia, që do të më rëndojë dhe ndoshta do të jetë e paharrueshme është kur unë për një kohë të gjatë bëja seks me mamin tim dhe me shoqen e saj të ngushtë. Dhe kur dola nga banjo dola në korridor dhe mandej shkova në dhomen e ditës dhe ai ishte aty duke shikuar futboll në televizor dhe kur hyra disi u shtanga e tëra dhe ai po më shikonte dhe dola jashtë duke mbuluar gjinjtë e mi dhe i thash thash më zë të lartë të lutem bjeri rrobat e mija në banjo. Gjithcka nisi kur ne jetonim bashke. dola nga shpia dhe ai po me priste atje. Si E Qiva Motren Ne Byth 2019. Më vonë tha “Babi gjuajti mamin”, e më pas babi nuk mund ta zgjonte. Reply Delete. por u zgjua dhe erdh te me folte. Shpresoj të mos e pësojmë si herën e fundit ku në vënd që të argëtonin koqet e tyre të fishkura , pleqtë kishin pirë e bërë tapë e në fund na. Vizitoni portalin TeksteShqip per me shume tekste dhe klipe shqiptare. Kur dulen dhe e leshun shtepin u gezova dhe e mire prisja at bukuroshen time. mamin, babi dhe vellai punojn ne kurbet. nje dit maji me mer e fejuara ne tel qete shkoj te ajo vete ri dy dit tek ajo kur u bera gati te nisesha me thot kunata e vogel do vi the une me ty se do shkoj te dentisti per te mbushur ne dhemb mir i thash mbas 10minutash me tha gati jam eja te shkojm rugus kur po zbrisnim pome beshe shura shko i them perpara sate bej pak ujet ajo qeshi. befas gjendemi para shtepise shoku im parkoi makinen dhe une zbrita nga makina qe akoma ndihej ajo zhurma e radiatorit , kur papritmas nga dera tjeter del nje vajze rreth te 25-ve floke te gjata nje. “Artistët” që prej më shumë se një viti mbrojnë shembjen e Teatrit Kombëtar, në vend të të cilit do të ndërtohet një i ri, kanë prezantuar një shfaqje sot, në oborrin e Teatrit. menjeher kam fillu te deperdoj ne vrimen e saj te ngusht njeher pak me ngadal e psataj me nje ritem qe as vet se di se si mundesha aq shpejt, e qiva ne bith edhe per nje koh ajo kishte ulur koken posht ne krevat duke e nxjerr nje form te mrekullushme te bithve te saj e qiva ashtu teri sa ajo perseri perjetoj orgazem edhe un isha nu kulmin tim i. Trima si Locked duhen perher. po i pate te shemtuara ti qi lopshi nderkohe qe ti masurbahesh duke me par mua qe te qij femrat e familjes dhe duke pare njekohesisht edhe foton e Salehut. kur me foli nuk mund. ajo mur me pi une mora me hanger. Ti moj kurvicke,Babin e mamin, para se t'i keshe shoke, i ke prinder. si e qiva mamin tim - OurClipart pin si e qiva mamin tim #20: pin. Humor Shqip Ishte njeri, ngel pa pare edhe niset me gjet pune ne Greqi. Anonymous // February 19, 2016 at 6:20 PM. Teksti dhe videoklipi i kenges Fara E Rap'it nga Gold Ag, Gold-Ag, Goldag, Golld Ag, Gol Ag, Goldi Ag, Goold Ag, Night Rappers, Arian Agushi. ne mengjes kur pimja me kishte dale e urreja Miriamin dhe veten per kete gje. nje dit maji me mer e fejuara ne tel qete shkoj te ajo vete ri dy dit tek ajo kur u bera gati te nisesha me thot kunata e vogel do vi the une me ty se do shkoj te dentisti per te mbushur ne dhemb mir i thash mbas 10minutash me tha gati jam eja te shkojm rugus kur po zbrisnim pome beshe shura shko i them perpara sate bej pak ujet ajo qeshi. Shokuese! Vella e moter filmohen duke kryer seks, Dy te rinj nga Britania e Madhe, Richard Finlayson (21 vjec) dhe motra e tij, Kirsty (18 vjec) u arrestuan, pasi u filmuan nga nje kamera sigurie nderkohe qe kryenin marredhenie seksuale ne ashensorin e nje stacioni treni ne Skoci. Para një viti, i kisha mbushur 30 vjet dhe e pyesja vetën se çfarë jam duke bërë, pse po i pranoj idetë perverse të burrit tim. E, kjo nuk ka ndodhur ne zonat e thella (sic jemi mesuar te degjojme ne te shumten e rasteve), por ne kryeqytet ku thuhet se rinia shqiptare eshte mjaft e emancipuar. pershedetje per ju te gjithe lexues te kesaj faqeje,jam 23 vj,dua te ndaj me ju nje historine time vertet e pa haruar,para 3 vjetesh u vendosem ne tirane me familjen time babin mamin,jeta ime ndryshoj dhe isha shume e lumtur per kete,po ju trg pa humbur kohe reth vetes sime,kam trup te gjate elegante gjokse shume te bukur te pakten me thone kete te tjeret,sy te kalter biondine,e fytyre te. gjoksa te dalur jasht nga rrobat. 2016 - Lexo. Kur shkonin në plazh merrnin ushqime ujë, peshqirë, krem për mbrojtjen e lëkurës, libra dhe një komardare pak të madhe, që e merrnin me vete kur iknin larg nga bregu, se ishin më rehat dhe uji ishte më i pastër. Dhe kur dola nga banjo dola në korridor dhe mandej shkova në dhomen e ditës dhe ai ishte aty duke shikuar futboll në televizor dhe kur hyra disi u shtanga e tëra dhe ai po më shikonte dhe dola jashtë duke mbuluar gjinjtë e mi dhe i thash thash më zë të lartë të lutem bjeri rrobat e mija në banjo. nje dit maji me mer e fejuara ne tel qete shkoj te ajo vete ri dy dit tek ajo kur u bera gati te nisesha me thot kunata e vogel do vi the une me ty se do shkoj te dentisti per te mbushur ne dhemb mir i thash mbas 10minutash me tha gati jam eja te shkojm rugus kur po zbrisnim pome beshe shura shko i them perpara sate bej pak ujet ajo qeshi. te shkerdhefshin gjith femrat e fisit dhe te familjes o gej bardhi. Aja u gezu kur me pa ma dha nje puthje te amel ne goj dhe tha "Ecim se u merdhina" une ja ktheva "Ani ecim se dua te nxej" aja "Eh qata po e bres" Prej kalljes se e ndim u putjhem prap fell me gju!!. E kur une do ta perqafoja Tonin dhe kur do ta ndjeja ate kar ne brendine time, dhe kur duart e tija te medha e le mqishme do te m'i shtrengonin cicat e mia bashke me thimthat e tyre, une do te çmendesha e tera. Log into Facebook to start sharing and connecting with your friends, family, and people you know. edhe kta e bajn plan qe kur t'thet njani "bima do uj" edhe nese nuk fol kerkush na ja nisum mu qi. sjam lezbejke por vibratori me te vertet ishte shume shume i kendshem. Seksi Tu Qi Me Dy Vet. Kur isha 14 vjeçe, pas vdekjes së babait, jetova në shtëpinë e gjyshes me mamin, motrën, tezen, dajën dhe djalin e tij. Kur qiva mamin. kisha shume simpati per shume vajza dhe kisha shume shoqeri me vajza, por zemra ndalonte para njeres qe me shume mundime arrita ta beja per vete. Teksti dhe videoklipi i kenges Fara E Rap'it nga Gold Ag, Gold-Ag, Goldag, Golld Ag, Gol Ag, Goldi Ag, Goold Ag, Night Rappers, Arian Agushi. takohemi neser ne oren shtat pasdite (ose ca ore te duash) te parku atobusave, te rruga ndre mjeda. Si E Qiva Motren Time 2017 Bj Seks Me Motrn Q 2019. Erdh koha dhe dola per ta mar te nje shitore afer baneses se ishte. ah aha ah ah thoshte ciljeta masi e qiva mire. Pershendetje staf i nderuar ! Pik spari deshta tju pershendes , se me te vertet ne kohen e lire hy ne faqen e juaj dhe lexoj pyetjet e personave me probleme te ndryshme dhe e shoh se kan marre ndihme nga ju , gje qe me beri te jau tregoj nje histori timen qe e mbaj brenda vetes 12 vite me radhe !. Shpesh, gruaja kur do te kete marredhenie me nje burre tjeter mund te mos i jap asnje shpjegim burrit te saj, por thjesht t'i nxjerre gjerat e tij jashte baneses. pastaj ishte akoma dhe me traume kur. Një grua pësoi keq pasi motra e saj 11 vjeçare e dëgjoi atë teksa bënte seks me të dashurinë e saj. kur te futesh te ndre mjeda ktheu majtas te kongresi i lushnjes, pastaj direkt djathas eshte nje tunel ku do shofesh ca cuna qe rrin ul ne. E kur une do ta perqafoja Tonin dhe kur do ta ndjeja ate kar ne brendine time, dhe kur duart e tija te medha e le mqishme do te m'i shtrengonin cicat e mia bashke me thimthat e tyre, une do te çmendesha e tera. E lashë veten në dorë të ndjenjës, nuk i rezistoja dot ishte më e fortë se unë. Tju tregoj edhe un historin time,se si qiva motren e nuses me djenin e saj. Veq sa e mrrolla ftyren , kur po vjen ajo ish kon me mamin e vet edhe motren mami vet eci ,ajo u nal mum fol ,AJO: me fal u vonona pak po po faji ishte i mamit,. MIME-Version: 1. E, kjo nuk ka ndodhur ne zonat e thella (sic jemi mesuar te degjojme ne te shumten e rasteve), por ne kryeqytet ku thuhet se rinia shqiptare eshte mjaft e emancipuar. Dhe Perrie Edwards ka shkëmbyer disa pika të pushimit të saj me pasuesit e saj në Instagram, me nje veshje grepi. Si e qiva motren e shokut. Letra 1Pershendetje Anabel Une jam nje vajze 17 vjec dhe kam plot dy vite qe di dicka qe lutem cdo nate mos ta dija Babi ie punon ne Itali dhe vjen na viziton shpeshhere Ka plot 17 vjet keshtu , qe kur kam lindur une Mendoj se mami im nuk ka ndjere kurre dicka per mashkullin qe une quaj baba Gjithmone e degjoja te fliste keq per te ngaqe ai shpesh here kur vinte dilte me shoqerine dhe vinte c. Dhe kur dola nga banjo dola në korridor dhe mandej shkova në dhomen e ditës dhe ai ishte aty duke shikuar futboll në televizor dhe kur hyra disi u shtanga e tëra dhe ai po më shikonte dhe dola jashtë duke mbuluar gjinjtë e mi dhe i thash thash më zë të lartë të lutem bjeri rrobat e mija në banjo. Pershendetje staf i nderuar ! Pik spari deshta tju pershendes , se me te vertet ne kohen e lire hy ne faqen e juaj dhe lexoj pyetjet e personave me probleme te ndryshme dhe e shoh se kan marre ndihme nga ju , gje qe me beri te jau tregoj nje histori timen qe e mbaj brenda vetes 12 vite me radhe !. Kanali 5 dhe ITAL Prej disjavesh nje djalosh shume i druajtur cdo mbremje shkonte per vizite tek nje vajze terheqese. Incesti familjar, perseri i pranishem tek ne. Si për sherr, kur unë isha e nxehtë dhe më nevojitej burri, ai ishte në rrugëtim me kamionin e tij autobot. Kur me përqafonte, m'i kapte kukat dhe me shtrëngonte, kështu që une e ndjeja fort mirë karin e tij ne bregun tim të vénères, e nganjëherë, kur me ngriste lart ne ajër, une e ndjeja topuzin e tij ndërmjet këmbëve, e sidomos kur i zgjeroja ato. Më vonë tha “Babi gjuajti mamin”, e më pas babi nuk mund ta zgjonte. 17 Prill 2019 Ai thuhet se ka tentuar te vrase veten kur iu kerkua te breakingnews7. Zakonisht takohesha me të gjatë kohës kur vajza jonë 12 vjeçare ishte në shkollë, e burri në punë. Reply Delete. Kur ai me ne fund e largoi fytyrën nga vrimëza ime e lëngëzuar, une u ndjeva tërësisht e shkatërruar. Mua me eksitoi trupi i saj aq i bukur dhe i lagur. beme 2 dite plazh dhe ne darke e marin babin ne telefon dhe e njoftojne se kishte vdekur je i aferm dhe ikin babi me mamin. O zot! Në atë kohë fillojë të masturbohem me gishta dhe prishem në një kohë me ta. , Content, Argetim, Kuriozitete. menjeher kam fillu te deperdoj ne vrimen e saj te ngusht njeher pak me ngadal e psataj me nje ritem qe as vet se di se si mundesha aq shpejt, e qiva ne bith edhe per nje koh ajo kishte ulur koken posht ne krevat duke e nxjerr nje form te mrekullushme te bithve te saj e qiva ashtu teri sa ajo perseri perjetoj orgazem edhe un isha nu kulmin tim i. kur me foli nuk mund. Si e qiva motren e shokut deshiroja te vazhdoja te studjoja ne prishtin. Kur vellai yt e kupton se po i vjen serish sperma ma heq nga goja sepse kerkon te ma derdhi ne anus por > aty je ti akoma qe po pompon keshtu qe vellai pushon se prekuri penisin e tij dhe fillon te me godasi me shpulla ne faqe. U tmerrova, ne ate moment u zgjuan dhe motra e madhe dhe vellai kur e pane mamin ne ate gjendje filluan te qanin, nuk dija por fati im kisha lek ne tel dhe mora nusen e xhaxhait se i kemi shtepiat afer,i thash hajde se eshte semur mami ne ate moment vendi ishte qetsi erdhi pune minutash nusja e xhaxhait edhe kur e pa mamin ne ate gjendje ngriu. si e qiva mamin tim - OurClipart pin si e qiva mamin tim #20: pin. Ta qi ate motrren e virgjer aq shum saqe do ja nxjerr shkumen nga goja pidh robsh muti ,do ta shkerdhej motrren me fuqi vullkani dhe shpejtesi si cunami do ta qi mamin me 3000kmh ashu si ja ka qefi asaj do ja fus karin aq thell saqe kur t'bertasi ta mori vesh e gjith tirona apo kudo karin qoft momenti qirjes Do ta shkaperdhunoj hallen ate kurven me diplom 'pretendim per master n'graden mo t. Unë plaka, seks të zjarrtë me 22-vjeçarin, shokun e djalit tim! më 1. une si cdo dit dhe ta dite u nisa per ne shkoll kur hya te oborri i shkolles shoku imi i ngusht me afrohet dhe me thot oh si qenke bere sot shuum e bukur une ja kthej flm per komplimentin aj me thot vetem kaq ,dhe filluam te bisedonim ishte ora e pare e mesimit shoku ime me luti qe at dit te rrija me te pasi do i ndihmoja ne detyrat une me te. Ajo qe me tha heren e fundit kunata nje dite u be realitet. Bukurine ma ka fal natyra. Gėlių ir puokščių pristatymas šiandien. Dhe kur dola nga banjo dola në korridor dhe mandej shkova në dhomen e ditës dhe ai ishte aty duke shikuar futboll në televizor dhe kur hyra disi u shtanga e tëra dhe ai po më shikonte dhe dola jashtë duke mbuluar gjinjtë e mi dhe i thash thash më zë të lartë të lutem bjeri rrobat e mija në banjo. You must log in to continue. Ai qiva mamin. E qiva shoqen e motres qe ajo eshte aty hina ne kuzhin hangra diqka edhe po shkoj ne dhom teme edhe pe sho ata ne net kishte hi PC ,edhe une kur e pash u habita. Unë mendova se aty do të ishte mundësia më e mirë për ta pyetur atë nëse dëshiron të vijë në shtëpinë time për të pirë kafe para se të shkoj në dyqan, dhe ajo kishte pranuar. Unë i dëgjojë gjithmonë kur bejnë sekse, sepse ata flejnë në dhomën poshtë nesh, kur burri im nuk është në Tiranë dhe unë jam e vetme në krevat. Kur qiva mamin. E lashë veten në dorë të ndjenjës, nuk i rezistoja dot ishte më e fortë se unë. Shfaqja, siç duket edhe nga video, ka edhe seks live, të cilin dy “artistët” e bëjnë në mes. Ajo thotë se edhe babai i saj është tërhequr nga bija biologjike që në momentin që e ka parë dhe ata kanë filluar të kryejnë marrëdhënie që në fillim. E kur une do ta perqafoja Tonin dhe kur do ta ndjeja ate kar ne brendine time, dhe kur duart e tija te medha e le mqishme do te m'i shtrengonin cicat e mia bashke me thimthat e tyre, une do te çmendesha e tera. Se jom i urt pershkak e kreativ n'stil prap qat laps, fletore edhe 1 beat ill, 16 n'kosov plus 16 n'shok inatqort me shok dmth, kalon sa per tok. Si e qiva motren e shokut deshiroja te vazhdoja te studjoja ne prishtin. Ai qiva mamin. dola nga shpia dhe ai po me priste atje. Humor Shqip Ishte njeri, ngel pa pare edhe niset me gjet pune ne Greqi. Veq sa e mrrolla ftyren , kur po vjen ajo ish kon me mamin e vet edhe motren mami vet eci ,ajo u nal mum fol ,AJO: me fal u vonona pak po po faji ishte i mamit,. 15 vjecarja nga Tirana, nuk e ka menduar se c'fare parashikon Kodi i Ri i Familjes, por e ka kryer ate vprim te turpshem pa u menduar shume. Zakonisht takohesha me të gjatë kohës kur vajza jonë 12 vjeçare ishte në shkollë, e burri në punë. Rrefime27 shtator 2018 Me 40 femra burri ka lidhje intime, kete e zbulova permes telefonit te tij dhe kur i thash per kto…! Une Jetoj me Burr dhe 2 Femi qe Vite jemi te Martuar, Burri im qe prej ne fillim te Marteses Ton me ka Tradhtuar, ne at kohe kur e kam marr Vesh une kam kan ne fund te shtatzanies te femies se pare kshtu qe thojsha qe mos te ndahem se ndoshta ka Gabuar. Kur shkonin në plazh merrnin ushqime ujë, peshqirë, krem për mbrojtjen e lëkurës, libra dhe një komardare pak të madhe, që e merrnin me vete kur iknin larg nga bregu, se ishin më rehat dhe uji ishte më i pastër. Me ne fund, çeshtja u konkretizua kur burri im shkoi ne Prishtine lidhur me disa pune personale. takohemi neser ne oren shtat pasdite (ose ca ore te duash) te parku atobusave, te rruga ndre mjeda. Ai përsëri i ktheu këmbët e mia mbi çarçaf dhe përsëri Ime puthjet e tij filloi që ta gjente rrugën nëpër trupin itim deri te buzët e mia. O zot! Në atë kohë fillojë të masturbohem me gishta dhe prishem në një kohë me ta. Re: BarcaletaNga te gjitha llojet jane te lejushme!! Do niseshe Klasa per piknik ne mal mirepo Beni kishte nje problem te vogel.